• Polpenzia po celú dobu

 • Vychýrená vinárska oblasť

 • Lednicko-valtický areál (UNESCO)

 • Parkovanie pri penzióne zdarma

 • WiFi pripojenie zdarma

Pobyt na južnej Morave nadchne všetkých milovníkov vína a pohodovej atmosféry. Ubytovanie v malebnej vinárskej obci Velké Bílovice kúsok od Lednicko-valtického areálu (UNESCO). V cene máte aj lahodnú polpenziu pre dvoch.

Najatraktívnejšia vinárska oblasť na Južnej Morave

Penzión Mlýn nájdete v najatraktívnejšej oblasti vinárov na Južnej Morave. Ubytovanie je len pár minút od námestia, autobusovej stanice a obchodov v centre mestečka.

Čakajú vás izby s vlastným sociálnym zariadením a súkromným ​​parkoviskom vo dvore, ktoré je pre vás zadarmo v cene balíčka. Výbornú polpenziu si užijete v reštaurácii priamo v penzióne. Reštaurácia ponúka dni rôznych kuchýň, napríklad poľovnícke hody, zverinové hody a ďalšie.

V blízkosti penziónu sú tenisové kurty, futbalové a detské ihrisko. K dispozícii máte úschovňu bicyklov, v teplých dňoch tiež vonkajšiu terasu s posedením.

Pálava, vinohrady a moravský folklór

Ubytovanie je v tesnej blízkosti mnohých turisticky najzaujímavejších miest južnej Moravy. Neďaleko je napríklad Lednicko-valtický areál, či prekrásna Pálava a Pavlovské vrchy.

Počas príjemnej prechádzky vo vinohradoch môžete navštíviť jednu z mnohých vínnych pivníc, v ktorých vás miestni vinári vždy radi uvítajú a pozvú vás k ochutnávke dobrého moravského vína. Vďaka stále živému folklóru majú Velké Bílovice svoje kúzlo, ktoré k tejto oblasti neodmysliteľne patrí.

Dodatočné info

Deti:

 • Deti do 2,9 rokov zdarma,

 • Ďalšie deti po telefonickej dohode.

 • Zapožičanie detskej postieľky vrátane lôžkovín a jedálenskej stoličky zdarma.

Ďalšie info:

 • V týchto termínoch nie je možné kupón uplatniť: 18.8. - 26.8.2018, 4.6. - 16.6.2018, 1.7. - 12.8.2018, 9.9. - 16.9.2018.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v penzióne.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v penzióne . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v penzióne záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Tomáš M.)

Prostředí hotelu velmi pěkné, personál ochotný a milý, strava výborná. Vše odpovídalo popisu.

Skvelé (Josef H.)

Prostředí hotelu, personál a strava na velmi dobré úrovni. Pension se nachází na okraji Velkých Bílovic. Do centra ale zejména pak do vinných sklípků je to 2,2 km. Taxi zde není k dispozici. Jinak vše OK.

Vynikajúce (Jaromír T.)

Pobyt v penzionu Mlýn jsme si opravdu užili, všechno bylo v naprosté pohodě, ubytování, výborné jídlo, skvělé víno a taktéž příjemné servírky, které nám ve všem vycházely vstříc. Můžeme všem vřele doporučit. Jarda.

Tipy na výlet

Velké Bílovice

Velké Bílovice

Najväčšia vinárska obec Českej republiky zaujme svojou nenahraditeľnou atmosférou, zdanlivo nekonečnými kilometrami vinohradov, hlbokými pivničkami plnými fliaš a súdkov, ale aj okolitou prírodou. Histórii obce sa venujú zbierky vlastivedného múzea v bývalej škole na námestí, navštíviť môžete tiež kostol Narodenia Panny Márie či kaplnku zasvätenú sv. Cyrilovi, sv. Metodovi, sv. Václavovi a sv. Urbanovi.

Lednicko-valtický areál

Lednicko-valtický areál

Pre všetkých milovníkov zámkov, parkov a krásnej prírody je tu Lednicko-valtický areál, ktorý spája to najlepšie z južnej Moravy. Okrem krásnych zámkov Valtice a Lednice s udržiavanými zámockými záhradami sa tu môžete vydať napríklad na minaret a užiť si rozhľad do širokého okolia. Navštívte tiež Apollónov chrám, známy obelisk Facka, Jánov hrad alebo kolonádu na Reistne.

Slobodná spolková republika Kraví Hora

Slobodná spolková republika Kraví Hora

V republike Kraví Hora v Bořeticiach je moc zverená do rovnakých rúk ako vinič - teda do rúk vinárov. Pred jej návštevou odporúčame dôkladne si prečítať ústavu, zločiny ako vylievanie vína či spievanie iných pesničiek než o víne, sú totiž tvrdo trestané. Pradávnu históriu republiky popisujú Rukopisy kravihorské, napísané pravdepodobne Cyrilom a Metodom, čo by vysvetľovalo ich niekoľkoročné zmiznutie práve v bořetickej oblasti.