• Polpenzia

 • Ochutnávka vín

 • Saunový svet

 • Vírivka

 • Parkovanie zdarma

Užite si nezabudnuteľný pobyt na južnej Morave vrátane bohatej polpenzie v reštaurácii Amande. Tešte sa na vstup do saunového sveta unikátneho Wine Wellness. Čakajú vás sauny, vírivka a samozrejme ochutnávka vín.

Komfortné ubytovanie na južnej Morave

Hotel Centro **** Hustopeče je komplexom budov, kde sa snúbi vôňa mandlí a vína. V jeho podzemí sa skrývajú staré vínne pivnice.

Hotel disponuje izbami s komfortným vybavením. Súčasťou každej izby je kúpeľňa s toaletou, sprchou a fénom. Na izbách typu Standard je hosťom k dispozícii plochá LCD televízia, Wi-Fi internet a telefón.

V Amande restaurant sa podávajú pokrmy z tradičných surovín južnej Moravy s delikátnou príchuťou Francúzska. Gastronomický zážitok vás čaká pri ochutnávke trojchodového menu k večeri. Príjemnou samozrejmosťou je servis vín z južnej Moravy i Francúzska.

Unikátne vínne kúpele so saunami

Víno sa v Hoteli Centro **** nielen pije, ale v Amande Wine Wellness sa využívajú jeho blahodárne účinky v relaxačných vínnych procedúrach. Tie sú navyše obohatené o hotelovú prírodnú vínnu kozmetiku Amande Wine Cosmetics.

Súčasťou wellness je saunový svet s niekoľkými typmi sáun, Kneippovou vinárskou cestou aj vírivka. Vstup do tejto časti wellness si skutočne užijete.

Nezabudnite, že ste na južnej Morave a o výlety tu nie je núdza. Na celej Pálave sa ponúka množstvo vínnych pivníc i turistických trás, navštíviť môžete aj známe Velké Pavlovice. Ďaleko to ale nemáte ani do Brna alebo Znojma.

Dodatočné info

Deti:

 • Deti do 2,9 rokov zdarma bez nároku na služby, raňajky za príplatok 90 Kč (cca 3,3 €)/noc.

 • Deti do 11,9 rokov 560 Kč (cca 21 €)/noc na prístelke, raňajky za príplatok 90 Kč (cca 3,3 €)/noc a večere za príplatok 240 Kč (cca 9 €)/noc.

 • Deti od 12 rokov 560 Kč (cca 21 €)/noc na prístelke, raňajky za príplatok 180 Kč (cca 6,6 €)/noc a večere za príplatok 340 Kč (cca 12,6 €)/noc.

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 200 Kč/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Josef R.)

Pobyt bez chyby,obsluha milá a příjemná,jen by jim slušel pracovní oblek a ne triko a kalhoty:-) ,ten hotel si to zaslouží

Vynikajúce (Štěpánka K.)

Vše bylo skvělé...ubytování,jídlo,wellnes...zaměstnanci byli velmi příjemní...za mě a i mou kamarádku můžu jen doporučit :)

Vynikajúce (Hana H.)

Pobyt předčil všechna očekávání. Krásné ubytování, velice chutná kuchyně a milý,ochotný personál. Péče neměla chybu . Vřele doporučuji využít delšího pobytu.

Tipy na výlet

Pálava

Pálava

Keď na južnú Moravu, tak na Pálavu. Chránená krajinná oblasť Pálava je jedným z najkrajších miest v Českej republike. Biele skaly týčiace sa zo zelených lesov, rozľahlé lúky, potôčiky, rybníky, stráne plné vinohradov, dominantné Pavlovské vrchy, to všetko sa rozkladá na 83 km². Prírodu dopĺňajú mnohé kultúrne udalosti a možnosti zábavy pre celú rodinu.

Velké Bílovice

Velké Bílovice

Najväčšia vinárska obec Českej republiky zaujme svojou nenahraditeľnou atmosférou, zdanlivo nekonečnými kilometrami vinohradov, hlbokými pivničkami plnými fliaš a súdkov, ale aj okolitou prírodou. Histórii obce sa venujú zbierky vlastivedného múzea v bývalej škole na námestí, navštíviť môžete tiež kostol Narodenia Panny Márie či kaplnku zasvätenú sv. Cyrilovi, sv. Metodovi, sv. Václavovi a sv. Urbanovi.

Aqualand Moravia

Aqualand Moravia

Celkom 12 bazénov (6 vnútorných a 6 vonkajších), 20 rôznych tobogánov a atrakcií, rozsiahly wellness svet s bohatou ponukou masáží, bary priamo vo vode, detský bazénik so zábavnými prvkami, to je Aqualand Moravia v Pasohlávkách na severe Pálavy. Vodný svet je otvorený každý deň od 10:00 do 21:00 hodín a základné celodenné vstupné pre dospelého vyjde na 550 Kč cez týždeň a 650 Kč cez víkend či počas sviatkov.