Penzión Pod pralesom je skvelou voľbou nielen pre rodiny s deťmi, ale aj pre tých, ktorí túžia po odpočinkovom pobyte na čerstvom vzduchu uprostred prírody. Pohodlné izby a Boubínský prales za rohom, čo viac si priať?

V prírode národného parku

Ak túžite po relaxe v pokojnom prostredí, potom neváhajte a vyberte si na svoju dovolenku Penzion Pod pralesem v Zatone pod Boubínem. Malebné okolie penziónu, Národný park Šumava, Boubínsky prales čo by kameňom dohodil a k tomu ideálne podmienky pre pobyt s celou rodinou.

Tešte sa na pohodlné izby s vlastným sociálnym zariadením a možnosťou prístelky, chutnú polpenziu, detský kútik a priestor na hranie vonku, vonkajšie posedenie a ďalšie výhody.


Pre veľký záujem o dovolenku v tejto skvelej lokalite odporúčame neváhať a vybrať si termín čo najskôr.


Aktívne vyžitie na Šumave

Nebojte sa, že by ste sa na Šumave nudili. Ba naopak, ocitli ste sa v turistickom a lyžiarskom raji. Skiareály pre všetky kategórie obtiažnosti nájdete ako na českej, tak na nemeckej strane pohoria.

Príjemné výlety si môžete urobiť aj na blízke hrady alebo za ľadovcovými jazerami - Čiernym a Čertovým. Zaujímavé informácie načerpáte v múzeách - múzeum Šumavy, židovské múzeum J. Š. Adlera a ďalšie.