• Neobmedzená degustácia vín

 • Degustačná misa k vínu

 • Bohaté raňajky pre dvoch

 • Káva zdarma po celú dobu

 • Zľava na masáže a večere

Pobyt pre milovníkov vína v Penzióne Zora len 400 m od Lednicko-valtického areálu. Tešte sa na degustáciu sudového vína, ochutnávku 5 vzoriek miestnych vín s výkladom a so syrmi a údeninami a tiež na každodenné raňajky.

Dovolenka pri Lednicko-valtickom areáli

Vydajte sa na vinársky pobyt do Penziónu Sluneční Dům, ktorý stojí priamo v Ledniciach a len 400 metrov od Lednicko-valtického areálu. Ubytovaní budete v jednej zo šiestich dvojlôžkových izieb. Každá izba je ladená do inej farby, má vlastné sociálne zariadenie, televízor, klimatizáciu, WiFi aj chladničku.

Každé ráno sa tešte na bohaté raňajky, ktoré sa podávajú priamo v penzióne, a večer si posedíte vo vínnej pivnici.

Degustácia vín aj veľa výletov

Počas pobytu vás čaká neobmedzená degustácia sudových vín a tiež degustácia 5 miestnych vín s odborným výkladom. Všetko môžete zajesť údeninami a syrmi z degustačnej doštičky.

Z penziónu Sluneční Dům za pár minút dôjdete do Lednicko-valtického areálu, kde sa môžete prechádzať záhradami alebo navštíviť zámok. Zavítať môžete tiež do Múzea hračiek či na Vyhliadkovú vežu.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 5,9 rokov 250 Kč (cca 9,5 €)/noc s raňajkami a posteľou.

 • Dieťa do 11,9 rokov 350 Kč (cca 13 €)/noc s raňajkami a posteľou.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 19 Kč (cca 0,7 €)/osoba/noc.

Ďalšie info:

 • Nástup na pobyt je v stredu a v piatok.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v penzióne.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v penzióne . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v penzióne záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Oddelená fajčiarska a nefajčiarska časť

 • Platba kartou nie je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Kristýna S.)

Pobyt se nám velmi líbil. Prostředí penzionu bylo naprosto dokonalé - cítili jsem se v něm jako doma. Bylo to takové krásné příjemné rodinné prostředí. Vše proběhlo, tak jak jsme se domluvili a jak stálo v nabídce. Personál hotelu byl naprosto skvělý - moc sympatičtí manželé, kteří nám se vším vyhověli, poradili nám kam jet v okolí na výlet apod. Byli jsme tu s přítelem prožít Valentýna a myslím si, že na něj budeme ještě dlouho v dobrém vzpomínat a rozhodně se do budoucna chystáme penzion Zora navštívit znovu. Určitě bychom ho rádi doporučili všem zákazníkům, kteří mají rádi útulné a klidné ubytování, sympatické lidi, dobré jídlo a krásnou krajinu s památkami.

Vynikajúce (František F.)

Naozaj sme boly moc spokojný, personál - majitelia Jitka a Petre sú zlatý ludia, strava super, ubytovanie super, priam ako by sme boly rodina.

Skvelé (Paulína T.)

Prostredie sa nám páčilo. Bolo to blízko zámku. So stravou sme boli maximálne spokojný. Personál bol milý, ochotný. Odporúčam navštíviť Janov hrad, mešitu pekná prechádzka.

Tipy na výlet

Lednicko-valtický areál

Lednicko-valtický areál

Pre všetkých milovníkov zámkov, parkov a krásnej prírody je tu Lednicko-valtický areál, ktorý spája to najlepšie z južnej Moravy. Okrem krásnych zámkov Valtice a Lednice s udržiavanými zámockými záhradami sa tu môžete vydať napríklad na minaret a užiť si rozhľad do širokého okolia. Navštívte tiež Apollónov chrám, známy obelisk Facka, Jánov hrad alebo kolonádu na Reistne.

Pálava

Pálava

Keď na južnú Moravu, tak na Pálavu. Chránená krajinná oblasť Pálava je jedným z najkrajších miest v Českej republike. Biele skaly týčiace sa zo zelených lesov, rozľahlé lúky, potôčiky, rybníky, stráne plné vinohradov, dominantné Pavlovské vrchy, to všetko sa rozkladá na 83 km². Prírodu dopĺňajú mnohé kultúrne udalosti a možnosti zábavy pre celú rodinu.

Zámok Mikulov

Zámok Mikulov

Zámok vojvodov z Mikulova bol pôvodne kamenným hradom vybudovaným v prvej polovici 13. storočia z iniciatívy Přemysla Otakara I., na prelome 16. a 17. storočia bol však prestavaný na reprezentatívne renesančné kniežacie sídlo. Na konci druhej svetovej vojny zámok vyhorel, vďaka iniciatíve Spolku pre obnovu mikulovského zámku bol však obnovený a dnes slúži ako múzeum mikulovského regiónu.