• Jedinečné pivné kúpele

 • Kúpeľ v pive či morskej vode

 • Parafínový zábal i maska na tvár

 • Ochutnávka praliniek a likéru

 • Pečené koleno a pivo Radhošť

Už si naozaj potrebujete oddýchnuť? Vydajte sa do Rožnovských pivných kúpeľov a vyberte si jeden z dvoch relaxačných balíčkov plných procedúr a dobrôt. K dispozícii je jednodňový variant aj dvojdňový pobyt s ubytovaním.

Najlepšie pivné kúpele

Rožnovské pivné kúpele sú perlou všetkých pivných kúpeľov v Čechách. Užite si blahodarné pivné kúpele s ochutnávkou. Ak si nepotrpíte na pivo, vyskúšajte napríklad kúpeľ v morskej vode s riasami, prípadne jednu z množstva ďalších procedúr, ktoré tu ponúkajú.

Odpočinok pre pivárov

Tešiť sa môžete napríklad na relaxáciu v jemnej bylinnej pare s krýgľom kvasnicového piva, audioprogramom tajnej jogínskej techniky dýchania a peelingovou rukavicou. Jedinečným zážitkom bude kúpeľ v čiernej pivnej mladine s vysokým obsahom čiernych pivovarských kvasníc. K relaxácii poslúži tiež maska ​​z pivovarských kvasníc a masáž chrbta v hydromasážnej vani. Počas procedúr si pochutnáte na výbornom kvasnicovom pive Radhošť.

Relaxácia v japonskom štýle

Preneste sa aspoň na chvíľu do Japonska a užite si predjedlo, likér i dezert v japonskom štýle. Následne sa nechajte rozmaznávať počas procedúr ako je terapia morským vzduchom, kde si vypočujete nahrávku ako správne dýchať, ochutnáte zelený čaj a následne vás čaká celotelový peeling. Skvelý je aj kúpeľ v drevenej kadi s morskou vodou a pravými riasami z mora.

Ubytovanie podľa vášho vkusu

Ranč Bučiska ponúka ubytovanie v apartmánoch s príznačnými názvami Kovbojské alebo Šerifovo. Apartmány majú vlastnú kúpeľňu aj kuchynku s chladničkou. Raňajky si vychutnáte v štýlovej westernovej reštaurácii s kapacitou 100 miest. Na ranči je možné dohodnúť si aj lekcie jazdy na koni.

Hotel Forman ponúka ubytovanie v rámci luxusného rezortu Hotel Energetic ****. Ubytovaní budete v dvojlôžkových izbách vybavených podľa 3* štandardu, v hoteli nájdete aj krásnu reštauráciu a lobby bar. Priamo v hoteli je možné dokúpiť zvýhodnený vstup do wellness.

Hotel Relax *** sa nachádza na okraji Rožnova pod Radhoštom a je obklopený Beskydskou prírodou. Užijete si tu izby s kúpeľňou i televízorom, bohaté raňajky a vstup do bazéna. Pre deti je pripravený samostatný detský kútik.

Poriadna večera aj ochutnávka praliniek

Večer vás na pobyte čaká terapia chuťových zmyslov. V pivovarskej krčme si pochutnáte na poriadnej porcii pečeného kolena a oškvarkovej nátierke. Prípadne si môžete vyžiadať menšiu porciu kolena doplnenú haluškami alebo strapačkami. A ak by ste mali chuť na niečo iné, môžete zavítať do novej reštaurácie Albert Málek, ktorá obdržala 3 hviezdy od Zdeňka Pohlreicha. Na záver ochutnáte pralinky v Málkovej čokoládovni a pralinkárni.

Exkluzívne pivné kúpele

Rožnovské pivné kúpele sú unikátnym spojením odpočinku, dobrého jedla a vynikajúceho kvasnicového piva. Množstvo ponúkaných domácich i exotických procedúr uspokojí aj najnáročnejšieho zákazníka a či už túžite po kúpeli v čiernej pivnej mladine, aromaterapii alebo zábale, profesionálny personál vždy splní každé vaše prianie.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • O možnosti pobytu s deťmi a príplatkoch sa informujte na recepcii Rožnovských pivných kúpeľov.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 15 Kč (cca 0,5 €)/osoba/noc.

 • Ubytovanie v hoteli Relax je za príplatok 250 Kč (cca 9 €)/noc ( iba pri variante S UBYTOVANÍM ).

Ďalšie info:

 • Pobyt cez noc je možný až od marca 2018, pobyt cez piatok a sobotu je možný až od júla 2018.

 • Uvedené telefónne číslo je na zákaznícku podporu Zľavokingu. Rezervácie prosím vykonávajte cez e-mail alebo cez našu podporu.

 • Večera sa skladá z predjedla (oškvarková nátierka) a hlavného chodu, ktorým je pečené koleno pre dvoch alebo menšia porcia kolena s haluškami. Je možné dať si namiesto toho večeru podľa výberu v pivovarskej reštaurácii Albert Málek - s doplatkom nad 200 Kč (cca 7,4 €).

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Na procedúry môže byť vyžadovaná rezervácia, informujte sa pri rezervácii pobytu.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Pobyt s domácim miláčikom nie je možný

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Dagmar P.)

Byla jsem velmi spokojená. Ze službama jsem byla také velmi spokojená. Personál byl velmi příjemný.

Vynikajúce (Imrich V.)

Hotel i pokoj odpovídal popisu. Pokoj byl čistý, stravování v hotelu bylo rovněž takové, jak bylo uvedeno na kupónu. Personál hotelu i pivních lázní byl vstřícný a ochotný. Celý pobyt byl velice příjemný a určitě bychom se chtěli vrátit.

Skvelé (Milan G.)

Hotel je postaven na velmi hezkém místě, strava výborná, ubytování hezké. Dostupnost velmi dobrá. Venkovní a vnitřní bazén.

Tipy na výlet

Rožnov pod Radhoštěm

Rožnov pod Radhoštěm

Rožnov pod Radhoštěm je skutočnou perlou Valašska aj Beskýd. Najväčšou zaujímavosťou mesta je Valašské múzeum v prírode, kde si môžete prezrieť a vyskúšať, ako vyzeral život na vidieku v minulých storočiach. Okrem prehliadky areálu vás čaká tiež mnoho vystúpení, remeselných jarmokov a ďalších akcií. V Rožnove nájdete aj pivné kúpele, zábavný park a ďalšie zaujímavosti.

Socha Radegasta na hore Radhošť

Socha Radegasta na hore Radhošť

Bájny Radegast, slovanský boh slnka, úrody, zberu a hojnosti, bol podľa povesti veľkým milovníkom dobrého jedla a pitia. Jeho žulovú sochu nájdete po ceste z Pusteven na najvyššiu horu Beskyd - Radhošť (1 129 m n. m.). Na jeho vrchole vás čaká kaplnka a bronzové súsošie Cyrila a Metoda a predovšetkým krásny výhľad do okolia.

Pustevny

Pustevny

Vyšliapte si kopec (alebo sa nechajte pohodlne vyviesť lanovkou až hore) a obdivujte unikátne drevené stavby v štýle ľudovej architektúry od slovenského architekta Dušana Jurkoviča. Nájdete tu horskú chalupu Maměnka a tiež Libušín, ktorý sa teraz dočká obnovy po požiari v roku 2014. Miesto je pomenované po pustovníkoch, ktorí tu žili a patrí k nemu aj sto rokov stará hojne zdobená drevená valašská zvonička.