• Jedinečné pivné kúpele

 • Relaxačný kúpeľ v pive

 • Zábaly, terapie a masáže

 • Vynikajúce jedlo a pivo

 • Balíček plný skvelých zliav

Tri dni a dve noci plné odpočinku, vynikajúceho rožnovského kvasnicového piva a skvelého jedla čakajú len na vás. Pivný kúpeľ, pleťové masky, bahenné zábaly, terapie morským vzduchom a množstvo ďalších procedúr.

Skvelá pivná relaxácia

Rožnovské pivné kúpele sú perlou všetkých pivných kúpeľov v Čechách. Užite si blahodarné pivné kúpele s ochutnávkou, oxygenoterapiu alebo rôzne druhy masáží.

Na čo sa môžete tešiť?

Tešiť sa môžete napríklad na relaxáciu v jemnej bylinnej pare s krýgľom kvasnicového piva, audioprogramom tajnej jogínskej techniky dýchania a peelingovou rukavicou. Jedinečným zážitkom bude kúpeľ v čiernej pivnej mladine s vysokým obsahom čiernych pivovarských kvasníc. Trochu exotiky dodá japonská akupresúrna a reflexologická strojová masáž. Okrem výborného kvasnicového piva Radhošť si prvý deň procedúr pochutnáte tiež na ozdravnom jačmennom nápoji.

Druhý deň pobytu patrí morským procedúram. Pri terapii morským vzduchom hravo zvládnete dva dni pri mori v priebehu niekoľkých desiatok minút, a to hlavne vďaka jemnej pare sýtenej kyslíkom, ozónom a hmlou s rozptýlenou morskou soľou. Natretí telovým mliekom s morskou riasou si potom užijete slnečnú terapiu, dokonalý zážitok doplní napríklad maska ​​z afrického bahna.

Na dovolenke vás čaká ešte mnoho ďalších procedúr z pivného i podmorského sveta.

Ubytovanie podľa vášho vkusu

Ranč Bučiska ponúka ubytovanie v apartmánoch s príznačnými názvami Kovbojské alebo Šerifovo. Apartmány majú vlastnú kúpeľňu aj kuchynku s chladničkou. Raňajky si vychutnáte v štýlovej westernovej reštaurácii s kapacitou 100 miest. Na ranči je možné dohodnúť si aj lekcie jazdy na koni.

Hotel Forman ponúka ubytovanie v rámci luxusného rezortu Hotel Energetic ****. Ubytovaní budete v dvojlôžkových izbách vybavených podľa 3* štandardu, v hoteli nájdete aj krásnu reštauráciu a lobby bar. Priamo v hoteli je možné dokúpiť zvýhodnený vstup do wellness.

Hotel Relax *** sa nachádza na okraji Rožnova pod Radhoštom a je obklopený Beskydskou prírodou. Užijete si tu izby s kúpeľňou i televízorom, bohaté raňajky a vstup do bazéna. Pre deti je pripravený samostatný detský kútik.

Pečené koleno i ochutnávka čokolády

Na pobyte čaká terapia chuťových zmyslov. V pivovarskej krčme si pochutnáte na poriadnej porcii pečeného kolena so škvarkovou nátierkou ako predjedlom. Druhý deň okúsite stredomorskú stravu, fresh džús a načerpáte množstvo antioxidantov. Na záver príde sladká bodka - ochutnávka praliniek a čokolád v Málkovej čokoládovni.

Ku všetkým zážitkom, ktoré sa vám dostanú v cene balíka, získate ešte zľavy naviac. Plnú cenu nemusíte platiť napríklad v Baťovej akadémii v Zlíne, kopřivnickej Tatrovke, v Múzeu Zdeňka Buriana alebo v ručnej sviečkarni Unipar.

Exkluzívne pivné kúpele

Rožnovské pivné kúpele sú unikátnym spojením odpočinku, dobrého jedla a vynikajúceho kvasnicového piva. Množstvo ponúkaných domácich i exotických procedúr uspokojí aj najnáročnejšieho zákazníka a či už túžite po kúpeli v čiernej pivnej mladine, aromaterapii alebo zábale, profesionálny personál vždy splní každé vaše prianie.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu (do kúpeľov majú deti zo zdravotných dôvodov vstup zakázaný).

 • O možnosti pobytu s deťmi a príplatkoch sa informujte na recepcii Rožnovských pivných kúpeľov.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 15 Kč (cca 0,5 €)/osoba/noc.

 • Ubytovanie v hoteli Relax je za príplatok 250 Kč (cca 9 €)/noc.

Ďalšie info:

 • Pobyt v piatok a sobotu je možný najskôr v júli 2018.

 • Uvedené telefónne číslo je na zákaznícku podporu Zľavokingu. Rezervácie prosím vykonávajte cez e-mail alebo cez našu podporu.

 • Večera sa skladá z predjedla (oškvarková nátierka) a hlavného chodu, ktorým je pečené koleno (750 g) pre dvoch. Je možné dať si večeru v pivovarskej reštaurácii Albert Málek - s doplatkom nad 200 Kč (cca 7,4 €).

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Na procedúry môže byť vyžadovaná rezervácia, informujte sa pri rezervácii pobytu.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Pobyt s domácim miláčikom nie je možný

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Jan S.)

Vše OK, dle popisu z nabídky, personál ochotný, ve wellness jsme si odpočali a načerpali síly do předvánočního shonu. Pečené koleno po wellness bylo výborným završením programu prvního dne. Následovalo čisté a vzdušné ubytování přímo v areálu.

Skvelé (Zdeněk K.)

S pobytem jsme byli spokojeni. Služby na hotelu ve velmi dobré úrovni. Ubytování odpovídalo popisu dle objednávky. Wellness služby velmi dobré, udivilo nás, že masáže jsou jenom strojní.

Vynikajúce (Petra G.)

Prostředí hotelu bylo velmi pěkné, se službami jsme byli velmi spokojeni, personál profesionální, ochotný.

Tipy na výlet

Rožnov pod Radhoštěm

Rožnov pod Radhoštěm

Rožnov pod Radhoštěm je skutočnou perlou Valašska aj Beskýd. Najväčšou zaujímavosťou mesta je Valašské múzeum v prírode, kde si môžete prezrieť a vyskúšať, ako vyzeral život na vidieku v minulých storočiach. Okrem prehliadky areálu vás čaká tiež mnoho vystúpení, remeselných jarmokov a ďalších akcií. V Rožnove nájdete aj pivné kúpele, zábavný park a ďalšie zaujímavosti.

Ski Opálená

Ski Opálená

Krásna Beskydská príroda robí tú najlepšiu kulisu vašim lyžiarskym zážitkom. Kam sa za nimi vydať? V Ski areáli Opálená na vás čaká kvalitne upravovaná zjazdovka, detský vlek, požičovňa vybavenia, lyžiarska škola, ski servis, proste všetko, čo ku dňu plnému zimných radovánok potrebujete. Celodenný dospelý skipas vás vyjde len na 360 Kč (cca 13,3 €), pre deti je potom nastavená výhodná cena 270 Kč (cca 10 €).

Lyžiarské stredisko Pustevny

Lyžiarské stredisko Pustevny

Chcete si zalyžovať na naozaj rozprávkovom mieste, kde vás okrem zjazdovky čaká aj jedinečná architektúra a krásny výhľad do okolia? Potom ste správne na Pustevnách. Na celkom 2,8 km tratí vás čaká terén vhodný ako pre začiatočníkov a rodiny s deťmi, tak pre pokročilých lyžiarov. V okolí nájdete napríklad tradičné ľadové sochy na Pustevnách a až 74 km upravovaných bežeckých tratí vrátane hrebeňových trás.