• Wellness centrum

 • Krytý bazén

 • Vstup do vírivky

 • Fínska sauna

 • Chutná polpenzia

Oddýchnite si od každodenného ruchu uprostred malebnej prírody južnej Moravy. V hoteli Filipov *** pri dedine Javorník vás čaká pohoda, pokoj, bohaté možnosti turistiky, cyklistiky i oddych v saune, vírivke a bazéne.

Dovolenka uprostred romantickej prírody Bielych Karpát

Wellness hotel Filipov *** sa nachádza na úpätí Veľkej Javoriny na okraji CHKO Bílé Karpaty obklopený lesmi, potokmi a studničkami. Tešte sa na odpočinok v nádhernom prostredí, kde prežijete parádnu športovú i romantickú dovolenku.

Ubytovaní budete v izbách vybavených TV, pripojením na internet a vlastným sociálnym zariadením. Nájdete tu tiež reštauráciu, ktorá ponúka pestrý výber kulinárskych špecialít a širokú ponuku vynikajúcich vín miestnej produkcie. V hoteli je aj salónik s kozubom, kam sa môžete uchýliť k odpočinku.

Oddych vo wellness centre

Vychutnajte si pokojnú atmosféru hotelového wellness centra, kam máte neobmedzený vstup po celú dobu pobytu (otvorené od 11:00 do 20:00 hodín). Načerpajte novú energiu vo vírivke, vnútornom bazéne alebo fínskej saune (denne od 17:00 do 20:00 hodín). Využívať môžete aj priestory posilňovne.

Hotel sa pýši aj bohatou ponukou masáží. Za príplatok tak môžete nechať uľaviť napríklad svojmu chrbátu a zrelaxovať po náročných dňoch.

Oddych vo wellness centre

Vychutnajte si pokojnú atmosféru hotelového wellness centra, kam máte neobmedzený vstup po celú dobu pobytu (otvorené od 11:00 do 20:00 hodín). Načerpajte novú energiu vo vírivke, vnútornom bazéne alebo fínskej saune (denne od 17:00 do 20:00 hodín). Využívať môžete aj priestory posilňovne.

Hotel sa pýši aj bohatou ponukou masáží. Za príplatok tak môžete uľaviť napríklad svojmu chrbátu a zrelaxovať po náročných dňoch.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 7,9 rokov 450 Kč (cca 16,7 €)/noc s polpenziou a vstupom do wellness.

 • Dieťa do 11,9 rokov 500 Kč (cca 18,5 €)/noc s polpenziou a vstupom do wellness.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 15 Kč (cca 0,5 €)/osoba/noc.

 • Príplatok za izbu s vaňou 100 Kč (cca 3,7 €)/noc (nutné informovať sa o dostupnosti na hoteli).

Ďalšie info:

 • Objednávky a informácie o termínoch PO - PIA (9:00 - 18:00 hodín).

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč /noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou nie je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Milan Z.)

Ano, prostředí hotelu bylo nádherné, obdrželi jsme co bylo ve wellness nabídce, návštěvu Strážnického skanzenu.

Vynikajúce (Emilie L.)

Prostředí je v krásné přírodě, personál, strava i ubytování bylo dobré, snad jen bazén měl studenou vodu, ale po sauně to vůbec nevadilo, sauna i vířivka byly kdykoliv k dispozici. Byli jsme na kole na Javořině, u Kuželovského mlýnu, Filipovské údolí je malebné. Doporučujeme.

Skvelé (Ivana H.)

Jídlo skvělé, ubytování slušné, obsluha moc milá. Jediná vada je, že většina pokojů nad venkovní zahrádkou a večer se nedodržuje noční klid. Dvě noci ze tří, jsme se špatně vyspaly.

Tipy na výlet

Skipark Filipov

Skipark Filipov

Skipark Filipov nájdete v krásnej prírode Bielych Karpát za obcou Javorník pri Veľkej nad Veličkou. Areál je vhodný ako pre začiatočníkov, tak pre pokročilých lyžiarov. Je ideálny na lyžiarske kurzy, dve zasnežované zjazdovky vo veľkom navštevujú dospelí aj detskí lyžiari a snowboardisti. Potešia aj priaznivé ceny, vďaka ktorým si môžete užívať lyžovanie dlhé hodiny a príliš pri tom neodľahčit svoju peňaženku.

Archeoskanzen Modrá

Archeoskanzen Modrá

Ako sa žilo na Veľkej Morave? Odpoveď na túto otázku dostanete v Archeoskanzene Modrá, veľkomoravskom sídlisku stredného Pomoravia neďaleko Uherského Hradiště. V skanzene uvidíte ukážky tradičných remesiel a poľnohospodárstva a iné náučné predstavenia a programy. Skanzen je v prevádzke od apríla do októbra, v ostatných mesiacoch potom funguje na objednávku.

Slovácko

Slovácko

Oblasť nekonečných vinohradov, krásnej prírody, dobrej nálady a mnohých zaujímavých historických a kultúrnych pamiatok - to je Slovácko. Nechajte sa vtiahnuť do jedinečnej atmosféry južnej Moravy a užite si ústretovosť tunajších ľudí v jednej z mnohých vínnych pivníc. Pokiaľ máte záujem o túru alebo príjemnú prechádzku na bicykli, ste tu správne, rovnako ak vás zaujímajú starobylé hrady a zámky.