• Hodina vo wellness

 • Degustácia vo vínnej pivnici

 • Zábal a zľava na masáže

 • Polpenzia po celú dobu

 • Bowling a stolný tenis

Kúsok od historického mesta Kroměříž nájdete Wellness penzión Zlobice ***+, v ktorom na vás čaká nielen hodina vo vírivke či saunách, ale tiež zábal, zľava na masáže, degustácia vo vínnej pivnici a výborná polpenzia.

Obľúbený penzión pri známom meste

Wellness penzión Zlobice ***+ nájdete len 6 km od historického mesta Kroměříž. Ubytovaní budete v izbách so samostatným sociálnym zariadením a možnosťou prístelky.

Súčasťou budovy je reštaurácia pre verejnosť s domácou kuchyňou, kde si každý deň môžete vybrať obedové menu. K dispozícii je aj salónik, kde sa podávajú raňajky a večere.

Wellness rozmaznávanie aj bowling

Ubytovaním a stravovaním ponuka služieb zďaleka nekončí. Penzión má vlastné wellness centrum s vírivkou, fínskou, bylinkovou a infra saunou a relax zónou. Môžete si tu dopriať aj masáže a zábaly alebo liečebnú procedúru Kneippov chodník. Ďalej vás čakajú dve bowlingové dráhy s UV osvetlením, kde skvele zakončíte deň plný výletov.

Kroměříž čo by ste kameňom dohodili

Historické mesto Kroměříž leží len 6 km od penziónu, na výlet môžete vyraziť v akomkoľvek ročnom období. Nie nadarmo sa mestu v Zlínskom kraji hovorí Hanácke Atény. V roku 1997 bola Kroměříž vyhlásená za najkrajšie historické mesto Českej republiky a o rok neskôr bol tunajší Arcibiskupský zámok spolu s Kvetnou a Podzámeckou záhradou zapísaný na zoznam svetového kultúrneho dedičstva UNESCO.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa od 3 rokov na prístelke s polpenziou za príplatok podľa dohody s recepciou hotela.

Príplatky:

 • Sezónný príplatok (1.7. - 31.8.2018) 200 Kč (cca 8 €)/osoba/noc.

Ďalšie info:

 • Pobyt v termíne 1.9.2018 - 30.9.2018 je možné využiť kedykoľvek (vo všedné dni aj cez víkend), pobyt v termíne 1.5. - 31.8.2018 je možné využiť len vo všedné dni.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v penzióne.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v penzióne . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v penzióne záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Na procedúry môže byť vyžadovaná rezervácia, informujte sa pri rezervácii pobytu.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik zakázaný

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Emílie F.)

S pobytem i ubytováním v penzionu jsme byli spokojeni, obdrželi jsme vše co bylo v nabídce a vše co jsme očekávali. Personál byl velmi ochotný a vstřícný. Jídlo dobré a v dostačujícím množství i výběru snídaně. Známým bychom pobyt doporučili, prostředí je klidné a příjemné. Jelikož jsme byli autem absolvovali jsme mnoho výletů do okolí a navštívili krásná místa a města, což by bez auta nebylo možné, ale to si musí každý uvědomit než odjede.

Skvelé (Hana M.)

Tak popravdě. Byly jsme čtyři na sportovním výletě. Nejvíc nás překvapilo na začátku, že jsme nedostaly slíbené ubytování 2 dvoulůžkové pokoje, ale apartmán - stará pošta, který byl po rekonstrukci, ale ještě nedodělané. Sice vše bylo čisté, ale chtělo to dodělat ještě i mírně zednické práce. Navíc chyběly jakékoliv skříně či skříňky. Byla tam jen spousta postelí. Na druhou stranu musíme moc pochválit paní provozní, která tam dělala všechno, byla moc ochotná, výborně vařila, vše bylo připraveno včas, tu jsme tedy opravdu obdivovaly. I wellness fajn dle popisu, jen to ubytování. To jsme opravdu nedostaly to, co jsme si koupily.

Vynikajúce (Alena V.)

Velká spokojenost, paní vedoucí ochotná, milá. Strava výborná, degustace v přátelském prostředí. Vřele doporučujeme.

Tipy na výlet

Chřiby

Chřiby

Príroda si nemohla vybral lepší spôsob, ako rozdeliť Hanou a Slovácko, než malé pohorie s krásnymi bukovými lesmi - Prírodný park Chřiby. Môžete sa v nich prechádzať medzi stromami a načerpať energiu alebo napríklad navštíviť zrúcaniny hradov, pieskovcové skaly, pozostatky z čias Veľkomoravskej ríše, veterné mlyny či rozhľadne.

Zámok Přerov/Múzeum Komenského

Zámok Přerov/Múzeum Komenského

Renesančný zámok v Přerove mal pôvodne podobu gotického hradu. Striedanie majiteľov (napr. rod Perštejnov) a prestavby ho ale v priebehu storočí pretvorili do súčasnej podoby. Na konci 19. storočia prestal zámok slúžiť na účel bývania a po vzniku Československa prevzalo zámok mesto Přerov. V priestoroch zámku teraz sídli múzeum, ktoré sem bolo presťahované v tridsiatych rokoch minulého storočia. Medzi stále expozície patrí napríklad Školská trieda zo 17. storočia, Školská trieda z doby 1. republiky, Zámocká izba z 1. tretiny 19. storočia či pútavé Tajomstvo tónu zvonov.

Přerov

Přerov

Čo podniknúť vo voľnom čase v Přerove? Horné námestie tvorí komplex hradieb so zachovanými renesančnými meštianskymi domami, z ktorých najvzácnejší je tzv. Korvínský dom s číslom 31 sa zachovalým renesančným portálom z roku 1570. Chodník přerovským luhom s dĺžkou 12 km vás prevedie najkrajšími zákutiami Přerova. Alebo skúste ornitologickú stanicu. Môže sa pochváliť najväčšou expozíciou vtákov v strednej Európe.