Na rozhraní dvoch krásnych českých pohorí vás čaká ubytovanie v chate s rodinnou atmosférou, polpenzia a večerná neobmedzená konzumácia piva alebo kofoly. V izbe s vami môžu byť až dve deti do 12 rokov. Sauna ako bonus.

Pokojná dovolenka v horskej chate

Horská chata Zvonice sa nachádza na rozhraní Jizerských hôr a Krkonôš a je tak parádnym východiskovým bodom pre celoročnú turistiku. Chata si zakladá na originálnom horskom štýle, príjemne prekvapí rodinnou atmosférou a osobným prístupom personálu.

Ubytovanie je zabezpečené v izbách s vlastným umývadlom, sociálne zariadenie je umiestnené na chodbe na každom poschodí. Dve izby však disponujú vlastnou kúpeľňou. Celková kapacita chaty je 100 lôžok, izby sú prevažne dvoj a štvorlôžkové, je tu ale aj jedna osemlôžková izba pre väčšie skupiny.

K ďalšiemu vybaveniu patrí priestranná reštaurácia s kozubovými kachľami, veľkou televíziou a DVD prehrávačom, klubovňa s detským kútikom, sauna alebo bar. Odreagovať sa môžete aj pri hraní biliardu, stolného futbalu, šípok alebo stolného tenisu.

Potulky po okolí

Chata leží na samote prakticky uprostred lesov, a tak si tu vychutnáte pokoj, ktorý k dovolenke patrí. Bola by však škoda nepozrieť sa nikam ďalej, obzvlášť keď je to kúsok od dvoch pohorí s mnohými turistickými cieľmi. Prechádzkou dlhou len asi 500 m sa dostanete do centra mestečka Kořenova.

Smerom na východ od chaty dôjdete do Harrachova, môžete navštíviť Mumlavské vodopády alebo zdolať vrcholy Krkonôš. Smerom na západ sa dostanete do Jizerských hôr, môžete obdivovať vodnú nádrž Souš alebo sa nechať vyviezť lanovkou na rozhľadňu Ještěd a mať celé okolie ako na dlani.