Urobte si výlet do stovežatej Prahy a nasajte jej jedinečnú romantickú atmosféru. Ubytujte sa v rodinnom penzióne Březina ***, ktorý leží priamo v centre a poskytne vám ideálne zázemie na spoznávanie mesta.

Výhodné ubytovanie v centre Prahy

Keď už vyrazíte spoznávať hlavné mesto našich susedov, určite nechcete celý deň stráviť presunmi metrom. Práve preto sme pre vás pripravili výhodné ubytovanie v samotnom srdci metropoly.

Rodinný penzión Březina *** nájdete priamo v centre Prahy, iba 100 metrov od stanice metra I.P. Pavlova a 5 minút chôdze od Václavského námestia. K najznámejším pražským pamiatkam to tak budete mať skutočne kúsok.

Izby rodinného penziónu sú príjemne zariadené, nájdete v nich vlastnú kúpeľňu, TV, trezor a zadarmo sa tu pripojíte k WiFi.

Pamiatky, romantické prechádzky aj zábava

Stovežatá Praha s dominantou Pražského hradu láka ročne státisíce turistov a jej krásu ocenil aj prestížny výber Tripadvisor (Praha patrí medzi TOP 10 najlepších destinácií na svete za rok 2016).

Okrem klasických pamätihodností môžeme odporučiť najmä kaviarne v Starom Meste, Židovskú štvrť s množstvom múzeí alebo Náplavku, kde sa často konajú farmárske trhy či iné zaujímavé akcie.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Barbora H.)

Od recepce, ubytování, čistota, personál, klid až po snídani naprostá spokojenost, byla jsem mile překvapena můžu vřele doporučit!

Skvelé (Gabi S.)

V tomto penzióne sa nám veľmi páčilo. Nachádza sa blízko centra, izby sú pekné strava nám vyhovovala. Dostali sme izbu na prízemí, vedľa vchodových dverí, v kúpeľni neodtekala voda, ale po rozhovore s recepčným nám ponúkli inú veľmi peknú izbu a potom sme už boli veľmi spokojní. Odporúčam navštíviť tento penzión. Scholtzová.

Skvelé (Zbyněk S.)

Personál příjemný a ochotný. Pokoje čisté. Snídaně chutné výběr odpovídá ceně.

Vynikajúce (Jaromír M.)

Pobyt odpovídal popisu, ubytování perfektní, čisto, teplo. Velké + blízkost centra a výhodné parkování. Snídaně na 1*

Skvelé (Soňa V.)

Penzion je situován v centru, takže se dá docela dobře skoro všude dojít pěšky, což je výhoda. Jen většina pokojů je situována na cestu, kde je velmi silný provoz. Bufetové snídaně byly příjemné, dali jsme si, na co jsme měli chuť.

Vynikajúce (vladimír M.)

- prostředí - byl tam hluk z ulice - šlo o Legerovu, takže ... - vše, co bylo na kupónu jsme obdrželi; pobyt odpovídal popisu - služby OK - personál velmi vstřícný - Prahu netřeba doporučovat, každý si tam najde podle sebe ...

Skvelé (Vladislav Bryscejn B.)

Velmi vstřícný přístup na recepci, prostorný a čistý pokoj a snídaně vzhledem k ceně pobytu velmi dobrá.

Vynikajúce (Lucie K.)

Moc pěkný a čistý hotel i pokoj, recepční velice ochotný. Pokoj byl umístěn s výhledem do udržovaného dvorku - žádný hluk z ulice. Skvělá snídaně - velký výběr, výborné jídlo.

Skvelé (Eva K.)

Prostředí moc pěkné,to co kupon uváděl bylo splněno.Snídaně byly výborné a pestré.Navštívili jsme Karlův most,Muzeum a výstavu Titanic.

Vynikajúce (Pavel H.)

Kousek od Václaváku, umýt se, vyspat, ráno snídaně a ven na Vyšehrad. Co člověk potřebuje na výletě? Za 500,- na osobu je to vynikající.