• 10 minút do centra Prahy

 • Raňajky formou bufetu

 • Dieťa do 5,9 rokov zdarma

 • Z izby výhľad na Vltavu

 • WiFi pripojenie zdarma

Ubytujte sa kúsok od centra Prahy s výhľadom na Vltavu a užite si skvelú rodinnú dovolenku v metropole, ktorá je krásna v akomkoľvek ročnom období. V cene máte bohaté bufetové raňajky.

Pobyt v centre Prahy

Hotel Bohemians *** je jedinečnou príležitosťou, ako spojiť oddych v pohodlnom hoteli so skúmaním českého hlavného mesta. Do samotného centra Prahy sa dostanete do 10 minút a vaši najmenší majú pobyt s vami zdarma.

Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, štýlovým nábytkom a televíziou s príjmom satelitných programov. Z izby máte naviac krásny výhľad na Vltavu (pri obsadenosti izieb alternatíva s výhľadom do ulice). Nebojte sa ruchu veľkomesta, ubytovanie je povestné pokojným prostredím na brehu rieky.

Hotel Bohemians ponúka svojim hosťom raňajky formou bufetu, ktoré sa podávajú v hotelovej reštaurácii od 7:30 do 10:00 hodín. Za pamiatkami tak nebudete nikdy odchádzať hladní. V okolí hotela je navyše mnoho reštaurácii, kam môžete zájsť na obed či večeru.

Užite si srdce Európy so všetkým, čo k tomu patrí

Hlavné mesto Praha ponúka mnoho možností ako stráviť voľný čas. Pozrite si klasické pamiatky ako je Karlov most, Malá strana, Hradčany, Pražský hrad, Staromestské námestie s orlojom a Petřín. Alebo si len tak užite atmosféru pražských uličiek v štýlových kaviarňach a reštauráciách. Vyrazte na Náplavku, kde sa často konajú rôzne kultúrne akcie a farmárske trhy.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 5,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 14,9 rokov 300 Kč (cca 11 €)/noc vrátane ubytovania a stravy.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 15 Kč (cca 0,5 €)/osoba/noc.

 • Parkovanie 200 Kč (cca 7,5 €)/noc.

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 11:00 hodín

 • Domáci maznáčik povolený zadarmo

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Jana Z.)

Dobrá dostupnost z centra, na břehu Vltavy. Pokojík skromný, ale čistý. Snídaně celkem pestrá.

Skvelé (Jana ?.)

Hotel, ač z venku nevypadá, byl pohodlný, pokoj moderní, nová zdravotní matrace, čisto a příjemno. Ochotný personál.

Vynikajúce (Gabriela M.)

Prostředí hotelu bylo velice pěkně. Na jedné straně řeka, klid, možnost procházky, na druhé straně občanská vybavenost s možností rychle se dostat do centra. Poskytované služby odpovídaly, byly takové, jaké byly přislíbeny.

Tipy na výlet

Karlův most a Pražský hrad

Karlův most a Pražský hrad

Užite si jedno z najkrajších miest sveta plnými dúškami. Stačí prejsť nezameniteľný Karlov most a pred vami sa rozprestrie Malá Strana, Hradčany, Pražský hrad s Katedrálou sv. Víta a najkrajším výhľadom na stovežatú Prahu. Kým romantiku si užijete na Petříne, Staré mesto vás očarí množstvom pamiatok a svojou nezameniteľnou atmosférou s kaviarňami a výbornými reštauráciami. Vyskúšať môžete napríklad prechádzku kočom alebo plavbu po rieke Vltave.

Zoo Praha a Botanická zahrada

Zoo Praha a Botanická zahrada

Zavítajte do Tróje a navštívte ZOO, ktorá podľa hodnotenia patrí medzi tie najlepšie na svete. S celou rodinou tu môžete obdivovať takmer 700 druhov zvierat v rôznych tematických expozíciách, ako Vodný svet, Afrika alebo Indonézska džungľa. Užiť si môžete tiež kŕmenie zvierat a rôzne zážitkové programy pre deti. Otvorené má denne (vrátane víkendov a sviatkov) od 9 hodín. Hneď vedľa nájdete aj areál botanickej záhrady, kde nájdete rastliny z celého sveta. Iste si užijete aj meditačnú japonskú záhradu alebo rastlinné bistro.

Tancujúci dom

Tancujúci dom

České hlavné mesto je známe pre svoje historické budovy, moderný Tancujúci dom sa však už tiež stal neoddeliteľnou súčasťou jeho podoby. Zrealizovanie návrhu Franka Gehryho a Vlada Miluniča inicioval Václav Havel, projekt si získal pozornosť po celom svete. V tancujúcom dome, ktorý leží pri brehu Vltavy, sa nachádza galéria, reštaurácia, bar aj hotel.