• Polpenzia po celú dobu

 • Úžasné zábaly a masky

 • Vstup do bazéna zdarma

 • Wellness centrum s vírivkou

 • Vstup do bylinkovej sauny

Vyrazte do Mariánských Lázní na luxusný pobyt alebo dámsku jazdu a nechajte za sebou každodenné starosti. V cene máte skrášľujúce a ozdravné procedúry, vírivku alebo podľa variantu aj vstup do bazéna a tréning golfu.

Perfektná dovolenka v Golf Hoteli Morris****

Golf Hotel Morris**** leží v pokojnej časti obľúbených Mariánských Lázní a ročne ho navštívi približne 20 tisíc spokojných zákazníkov. Hotel spadá pod známu sieť hotelov Morris, takže si môžete byť istí maximálnou kvalitou služieb a ubytovania.

Tešte sa na elegantne vybavené izby s vlastným sociálnym zariadením, TV/SAT, telefónom, internetom a minibarom, v ktorých sa bude cítiť príjemne aj ten najnáročnejší klient.


Golf Hotel Morris **** sa teší priaznivým recenziám zákazníkov Zľavokingu, ktorí oceňujú ako ochotu personálu, tak služby, vybavenie hotela a lokalitu. Na portáli Booking.com má hodnotenie 8,4 z 10.


V hotelovej reštaurácii si pochutnáte na raňajkách formou bohatého bufetu a dvojchodovej večeri, ktoré sa pripravujú výhradne z kvalitných a čerstvých surovín. Po večeri si môžete dopriať pohárik kvalitného vína, kokteil alebo dezert. Jednu sladkosť už máte zaručenú v cene balíčka.

Vysnívaná kombinácia wellness a Mariánských Lázní

Na výber máte z niekoľkých variantov, ale čokoľvek si vyberiete, čakajú vás chvíle relaxácie vo vírivke a rôzne blahodárne zábaly pre vaše telo. Čím dlhšie zostanete, tým viac rozmaznávania si užijete. Nechajte svoje ruky zabaliť do parafínu, aby ste získali hebkosť alebo prehĺbte svoj dych pri oxygenoterapii. Na konci svojho pobytu budete ako znovuzrodení.

Pohyb je pre telo rovnako prospešný. Neváhajte preto využiť aj vstup do bazéna, tréning golfu na trenažéri, alebo zapožičanie palíc na Nordic Walking.

Vyrazte na dámsku jazdu! Jeden z balíčkov je priamo určený pre dámy a všetko je šité na mieru od jedálnička cez pleťové masky až po vytúžený zábal.

Perla medzi kúpeľmi - aj tak sa dajú Mariánské Lázne nazvať. Nájdete tu totiž mnoho krásnych miest, ktoré vám vyrazia dych. Takým je napríklad kúpeľná kolonáda s úchvatnými stropnými freskami. V Mariánskych Lázních a ich okolí sa môžete tešiť na viac ako 40 minerálnych prameňov, v samotnom meste ich je 6, napríklad Rudolfov prameň, známy Ferdinandov prameň, alebo najstarší Krížový prameň.

Perfektná dovolenka v Golf Hoteli Morris ****

Golf Hotel Morris **** leží v pokojnej časti obľúbených Mariánskych Lázní a ročne ho navštívi približne 20 tisíc spokojných zákazníkov. Hotel spadá pod svetoznámu sieť hotelov Morris, takže si môžete byť istí maximálnou kvalitou služieb a ubytovania.

Tešte sa na elegantne vybavené izby s vlastným sociálnym zariadením, TV/SAT, telefónom, internetom a minibarom, v ktorých sa bude cítiť príjemne aj ten najnáročnejší klient.


Golf Hotel Morris **** sa teší priaznivým recenziám zákazníkov Zľavokingu, ktorí oceňujú ako ochotu personálu, tak služby, vybavenie hotela aj lokalitu.


V átriovej reštaurácii hotela si pochutnáte na raňajkách a večeri. Dopriať si tu môžete ale aj obed. Reštaurácia sa špecializuje na stredomorskú kuchyňu a každý mesiac podáva rôzne špeciality (mexické, grécke, ...). V dennom caffe bare sa potom osviežte koktailom alebo si zájdite na kávu a dezert.

Dodatočné info

Deti:

 • Pri variante na 3 dni dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Pri variante na 3 dni dieťa od 3 rokov 990 Kč/noc vrátane prístelky a polpenzie, bez nároku na wellness.

 • Pri variante na 5 dní dieťa do 11,9 rokov zdarma vrátane prístelky a polpenzie bez nároku na wellness.

 • Ďalšie deti pri variantoch na 3 dni a 5 dní za príplatok po dohode s recepciou.

Príplatky:

 • Parkovanie 100 Kč (cca 3,7 €)/noc.

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Na procedúry môže byť vyžadovaná rezervácia, informujte sa pri rezervácii pobytu.
 • Check in od 15:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 350 Kč/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Milan P.)

Hotel na velmi dobré úrovni. Vše proběhlo v pořádku. Příjemný personál, pěkné prostředí. Služby na 100% odpovídaly popisu v nabídce.

Vynikajúce (Ivana B.)

Byli jsme moc spokojeni, hotel i okolí pěkné, strava výborná a wellness také. Personál hotelové restaurace velmi příjemný.

Vynikajúce (Ilona N.)

Vzhledem k tomu, že jsme v tomto hotelu byli v tuto dobu již po třetí, tak to svědčí o tom, že jsme se službami spokojeni. Rádi si pobyt opět zopakujeme.

Tipy na výlet

Kúpele Mariánské Lázně

Kúpele Mariánské Lázně

V Mariánskych Lázňach vás čakajú preslávené kúpeľné parky a kolonády, nádherné architektonické budovy, veľa kultúrneho aj spoločenského vyžitia a predovšetkým niekoľko desiatok liečivých prameňov. Najznámejšími sú Ferdinandov, ktorý bol tiež úplne prvým využívaným prameňom, ďalej Lesný prameň a Ambrožov. K pitným kúram slúžia pramene Krížový, Karolínin a Rudolfov. Mariánské Lázně sa vždy tešili obľube slávnych osobností a šľachty. Za zmienku stojí napríklad anglický kráľ Eduard VII alebo skladateľ J. W. Goethe. Dnes sú druhými najväčšími českými kúpeľmi.

Ferdinandov prameň

Ferdinandov prameň

Najstarším využívaným prameňom Mariánskych Lázní je Ferdinandov. Pomenovaný bol po kráľovi Františkovi I., ktorý ho dal v 16. storočí prvýkrát preskúmať. Celkovo má prameň 7 výverov. Jeho klasicistickú kolonádu s fontánou nájdete v udržiavanom kúpeľnom parku. Pramene sa plne využívajú pre pitné kúry a k príprave uhličitých kúpeľov. Tie pitné sa potom plnia do fliaš s názvom "Excelsior".

Miniaturpark Boheminium

Miniaturpark Boheminium

Pozrite sa na dokonalé makety významných pamiatok Českej republiky. Nájdete tu hrady, mosty, katedrály a mnoho ďalších. Všetky modely sú vyhotovené v jednotnej mierke 1:25, vďaka ktorej uvidíte exponáty tak, ako by ste ich pozorovali z lietadla vo výške asi 200 m. Park je otvorený po celý rok vrátane sviatkov a víkendov a je prístupný aj lanovkou.