Vydajte sa na dovolenku na okraj Českých Budejovíc a doprajte si oddych v penzióne Relax Martina ***. Čaká vás hodina vo vírivke a saune, bazén i vynikajúca polpenzia. V okolí navyše nájdete krásne UNESCO pamiatky.

Oddych v penzióne s wellness

Penzión Relax Martina*** nájdete v malebnom prostredí na okraji Českých Budejovíc. Apartmány s rozlohou 50 - 70 m² majú vlastné sociálne zariadenie, samostatnú plne vybavenú kuchynku (varná doska, chladnička, varná kanvica, mikrovlnka), vonkajšiu terasu pre príjemné posedenie a nechýba ani TV/SAT, rádio a WiFi. 

Z apartmánov máte výhľad buď do záhrady alebo na okolitú krajinu a na horu Kleť. Súčasťou penziónu je i reštaurácia, wellness centrum a záhrada. Pobyt tu je ideálny ako pre dvojice, tak i pre rodiny s deťmi. 

Vo wellness penzióne nájdete fínsku saunu aj infrasaunu, vírivku, kde si v rámci pobytu užijete svoju hodinku pokoja. Ďalej máte k dispozícii vyhrievaný krytý bazén. Môžete si tiež dopriať masáže so zľavou 50 %.

Južné Čechy - bašta pamiatok UNESCO

Dominantou južných Čiech je romantický zámok v Hlubokej nad Vltavou zapísaný na zozname pamiatok UNESCO. Táto úžasná stavba s parkom a knižnicou s 12 tisícmi zväzkami nadchne všetkých milovníkov histórie.

Neďaleko Českých Budejovíc ďalej nájdete: 

 • Třeboň a najväčší český rybník Rožmberk.
 • Český Krumlov (UNESCO) a jeho zámok so záhradou, otáčavé hľadisko alebo synagógu.
 • Holašovice (UNESCO) s typickou architektúrou v štýle gazdovského baroka.
 • Blanský les a Šumava vhodné na výlety do prírody.
 • Stredoveký kláštor Zlatá koruna.

Dodatočné info

 • Deti do 2,9 rokov zdarma.

 • Dieťa staršie ako 3 roky alebo dospelá osoba na prístelke za 350 Kč (cca 13 €)/noc vrátane polpenzie.

 • Miestny poplatok 15 Kč (cca 0,6 €)/osoba/noc.

 • Kupón nie je možné využiť v termíne 1.6. - 31.8.2019.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v penzióne .
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v penzióne . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v penzióne záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Andrea B.)

Penzión byl moc hezky. Byli jsme ubytování v nových apartmánech, které byly luxusně zařízený. Všude bylo čisto. Využili jsme wellness a I masáží a se vším jsme byli spokojeni. Majitele byli moc příjemní. Jediné co nás mrzelo byla brzká zavírací doba restaurace. Člověk by posadil I déle u dobrého pivka či vínka :-) Jídlo bylo dobře. Tento pobyt doporučujeme. V okolí je spoustu věci k vidění a k návštěvě. Nám jeden víkend rozhodně nestačil :-)

Vynikajúce (Hana F.)

Ano, byli jsme velmi spokojeni. Slevoking nám umožnil velmi pěkné ubytování a výborné stravování. Od penzionu jsme měli výborné spojení městským autobusem přímo do centra Českých Budějovic, což nám vyhovovalo.

Vynikajúce (Antonín H.)

S pobytem jsme byli nad očekávání spokojeni jak s vybavením, tak s obsluhou, i když drobné chybičky by se našli, ale nepodstatné. Popis odpovídal skutečnosti, nelze nic vytknout.

Tipy na výlet

České Budějovice

České Budějovice

Klenotom Českých Budějovíc je jednoznačne historické jadro a námestie Přemysla Otakara II, ktoré je so svojím štvorcovým tvarom a rozmermi 133 x 133 metrov jedným z najväčších námestí v strednej Európe.

Mestská pamiatková rezervácia vás tak uchváti množstvom hodnotných cirkevných aj svetských stavieb s renesančnou a barokovou architektúrou, ako sú katedrála sv. Mikuláša aj dominanta mesta Černá věž... Prezrieť si môžete barokovú radnicu alebo Samsonovu fontánu - najväčšiu fontánu svojho druhu v Česku.

Hopsárium

Hopsárium

Hľadáte tip na rodinnú zábavu? Potom navštívte najväčší zastrešený zábavný park v južných Čechách - Hopsárium. Na ploche 2100 metrov štvorcových tu nájdete napríklad osemmetrovú preliezaciu stenu, šmýkačky, maxitrampolíny, detské dopravné ihrisko a dokonca aj malý svet pre batoľatá s názvom Farma.

Pivovar Budějovický Budvar

Pivovar Budějovický Budvar

Návštevnícke centrum pivovaru Budějovický Budvar vám ponúka kompletnú multimediálnu expozíciu , ktorá vás postupne prevedie tým najzaujímavejším z viac ako 700 rokov histórie pivovaru.

Súčasťou je tiež výlet do 300 metrov hlbokej artézskej studne. Odtiaľ sa už po stáročia berie jedinečná a kvalitná voda, ktorou je pivovar vyhlásený.

Tešiť sa môžete aj na prehliadku výrobných priestorov a ochutnávku piva priamo v ležiackej pivnici.

Pravidelné prehliadky sú tu bez nutnosti objednania prebiehajú v slovenskom, anglickom a nemeckom jazyku, každý pracovný deň od 14 hodín.