Užite si dni plné pohody a relaxu s ubytovaním vo Wellness Hoteli Zátiší, výbornú polpenziu a wellness procedúry podľa Vášho výberu. Nádherné dni oddychu a pôvabu českých kúpeľov.

Hotel Zátišie Františkové lázně

ponúka pohodlné ubytovanie. K dispozícii sú jednolôžkové až trojlôžkové izby s vlastným sociálnym zaridením, TV SAT, chladničkou a Wi-fi. Bezplatné parkovanie na rozsiahlom parkovisku priamo pred hotelovým komplexom. 

Súčasťou hotelu je  aj krásna reštaurácia s bohatou ponukou jedál českej aj medzinárodnej kuchyne, vonkajšia terasa s výhľadom do parku, kaviareň a salónik. 

Františkové lázně sú mesto v Karlovarskom kraji v okrese Cheb. Je to mesto plné historických a kultúrnych pamiatok. Liečivé účinky tamojších prameňov sú známe od 15. storočia. 

Tu je pár tipov, kam sa vybrať:

  • pamätník Františka 1. so sochou sediaceho koňa
  • kostol Povýšenia svätého kríža
  • kostol svätého Jakuba
  • zámok Kynžvart
  • evanjelický kostol svätého Petra a Pavla
  • pravoslávny kostol svätej Oľgy
  • vyhliadka Salingburg z roku 1906 v štýle stredovekého hradu
  • pamätník Boženy Nemcovej
  • rybník Amerika s požičovňou lodičiek a reštauráciou
  • historické mesto Cheb 

Vedeli ste o tom, že do Františkových lázní môžete prísť aj pendolínom? 
Pendolino jazdí na Chebsko počas celého týždňa. Do Františkových lázní prichádza v dopoludňajších hodinách z Prahy (v ranných hodinách z Ostravy).

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Marta H.)

Vše bylo dle popisu, se všemi službami, jsme byli spokojení personál byl velmi milí, příjemný a ochotný, strava výborná, vřele doporučuji.

Vynikajúce (Jana K.)

Vše OK! Veškeré služby byly vynikající a to ubytování, strava i wellness. Kvalitní masáže i prohlídka Františkových Lázní se zaplaváním si v Aquaforu. Hezké výlety do okolí, zejména do SOOS. Velice příjemný personál hotelu.

Skvelé (Vlastimil Lakomý L.)

Prostředí hotelu příjemné personál ochotný, nabídka kuponu splněna, dobrá poloha pro další výlety.

Vynikajúce (Jaroslava ?.)

Personál od recepce až po úklid byl velmi vstřícný a ochotný. Pokoje odpovídaly cenové nabídce. Restaurace i venkovní terasa velmi dobrá.

Vynikajúce (Ing. Vladimir D.)

Služby byly na velmi dobrí úrovni. Ubytování též. Vyhověno všem mým požadavkům.

Skvelé (Jaromír Z.)

Cobylo v nabídce slíbeno, bylo zajištěno. Strava odpovídá standardu. Ochotný personál.

Vynikajúce (Věra H.)

Hodně dobrý všem vřele doporučuji kdo si chce odpočinout,. Je tam i hezké okolí a hlavně to není daleko do Fr.Lázní. A i to koupaní v aqvaforum nemá chybu.

Vynikajúce (Vladimír P.)

Byli jsme velmi spokojeni.Pěkný čistý hotel. Příjemná a snaživá obsluha. Jídlo velmi dobré. Plzeňská dvanáctka točená podle deklarovaných pravidel. I počasí bylo dobré. Prostě to nemělo chybu.

Vynikajúce (Věra E.)

Hotel v přírodě, do centra města krásná procházka, personál ochotný, strava výborná, masáže příjemné, krásné počasí, prostě pobyt super.

Skvelé (Zdenka B.)

Hotelové zařízení má už svoje výsluní za sebou, ale zase to vyrovnala strava. Dobrý výběr, dokonce káva a zákusek odpoledne. Personál hotelu ochotný a milý. Hotel je situován hned vedle silnice, velké plus je parkování u objektu, mínus zase hluk ze silnice.