Veľké Bílovce sú najväčšia vinárska obec V Česku, ktorú nájdete neďaleko Lednicko-valtického areálu (UNESCO). Pobyt s degustáciou vína a možnosťou vypožičania si bicyklov k výletom do krásneho okolia. Vychutnajte si malebné okolie viníc.

Penzión Mlyn nájdete v najatraktívnejšej oblasti vinárov na južnej Morave vo Veľkých Bílovciach.


Celková kapacita penziónu je 70 lôžok a k dispozícii sú jednolôžkové, dvojlôžkové a trojlôžkové izby a apartmány. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie. Vo dvore sa nachádza súkromné parkovisko, ktoré je pre Vás zdarma v cene balíčku. 

Reštaurácia je súčasťou penziónu a kuchyňa je otvorená denne od 11 do 21 hodiny. Raňajky sú podávané od 7 do 10 hodiny a v letných mesiacoch je k dispozícií vonkajšie posedenie. 

Na južnej Morave nesmie chýbať degustácia vína, a preto máte v cene 2x lístok k miestnym vinárom na degustáciu siedmich vzoriek vína vo vínnej pivnici. Vinná pivnica sa nachádza 1,5 km od penziónu, čo môže byť zároveň príjemnou prechádzkou, prípadne po dohode Vás z penziónu do pivnice odvezú.

Tipy na výlet v okolí:

Lednicko-valtický areál s pamiatkami UNESCO, jedno z najkrajších a najromantickejších miest v českej republike je vzdialené od penziónu 10km. Vrbice, kde sa nachádzajú unikátne vinné pivnice, ktoré stoja až v siedmich poschodiach nad sebou. V blízkosti je taktiež Janov hrad (romantická umelá zrúcanina vzdialená 9 km).

Relaxovať môžete v novom Aqualande Moravia, kde k zábave poslúži 10 bazénov, 20 tobogánov a mnoho vodných atrakcií (33 km). 

Pri svojich výletoch po južnej Morave nezabudnite zavítať k rieke Dyji, alebo navštíviť najstaršiu českú vinicu Šobes. 

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Radek W.)

Pěkné rekonstruované pokoje, velké a prostorné. Slušné jídlo a velmi pěkná snídaně. Velmi vstřícný a ochotný personál.

Skvelé (Zdenka B.)

Velmi spokojeni, ale okna v pokoji byla po otevření byla nepřiměřeně velká a zasahovala až nad postel, takže nebylo možno vstát, bez nebezpečí úrazu hlavy a náš pokoj 107, byl velmi malý.

Vynikajúce (Kamila H.)

Prostředí hotelu hezké, čisté. Pobyt odpovídal popisu. Personál byl milý a ochotný. Strava dle menu, výběr z několika jídel, mohly by být pestřejší.

Vynikajúce (Marcela J.)

Hotel čistý, pokoj velký, personál milý a ochotný, strava chutná, bylo z čeho si vybrat. Budeme se vracet.

Vynikajúce (Eva H.)

Byli jsme spokojeni, první obavy, že penzion stojí přímo u silnice se nevyplnily. Bylo tam ticho, parkování ve dvoře zajištěno, personál v pohodě - ochotný, usměvavý. Kuchaři výborně vaří. Na recepci nám poradili kdy a kam se máme jet podívat. Pokoj byl velký, skromně zařízený (pro potřebu dovolené dostatečně). Hlavně byl čistý. Jednu malou výtku mám na poměrně malou televizi ke vzdálenosti dívání.

Vynikajúce (Alena D.)

Izby penzinou boli krásne, nové, čisté a priestranné. Personál bol veľmi milý a ústretový. V cene pobytu bola polpenzia (bohaté raňajky a výborne a veľké porcie na večeru) a požičanie bicyklov, ktoré sme využili na prehliadku okolia. Dedinka je to krásna, v oblasti viníc rozprávková.

Skvelé (pavol K.)

Dostali sme všetko, čo bolo na kupóne uvedené, strava, wellness bez pripomienok, personál prívetivý, radi sa vrátime.

Vynikajúce (Jana S.)

Pobyt odpovídal fotografiím. Na recepci si hlídali klienty s delšími pobyty a byl jim přidělen větší pokoj. Nevýhoda byla pouze v lokalitě, resp. polohy - hlavní silniční tah. Byli jsme v době tropických veder - na pokoji chyběla klimatizace, ale ze strany personálu maximální ochota - zapůjčili nám stolní větrák. Výběr z chutných jídel. Čisto v penzionu. Doporučuji pobyt :)

Vynikajúce (Milena M.)

Výborná strava, příjemný personál, vinné sklípku, cyklostezky vinohrady, Pálava, Pavlovské vrchy.

Vynikajúce (Antonín H.)

Prostředí hotelu bylo nově vybaveno, bylo to nad očekávání, strava výborná - jako domácí, personál vstřícný, velmi obětavý.