Radka Zavadilová

Radka Zavadilová

Radka je copywriterka Slevokingu. Vo voľnom čase rada číta, píše, fotí a cvičí jogu. Na rozdiel od iných copywriterek má radšej psov ako mačky, aj keď s jedným lekavým kocúrom zdieľa byt.

Články autora


10 cestovateľských chýb, ktorých sa chcete vyvarovať
TRAVEL HACKING 5. 2. 2018

10 cestovateľských chýb, ktorých sa chcete vyvarovať

Milujeme cestovanie a prajeme si, aby ste ho milovali tiež. Preto vám chceme pomôcť predchádzať chybám, ktoré by vám mohli pokaziť dovolenku. Ak sa v niektorej chybe spoznáte, je na čase s ňou skoncovať. Prečítajte si nášho radcu tip za tipom.

Čo ste o Maďarsku nevedeli
TRAVEL HACKING, TIPY TÍMU ZĽAVOKING 16. 4. 2018

Čo ste o Maďarsku nevedeli

Maďarsko je opomínanou, avšak veľmi zaujímavou turistickou destináciou. Za návštevu stojí nielen metropola Budapešť a jazero Balaton, ale aj množstvo termálnych kúpeľov, vinárske regióny pod ochranou UNESCO či severná horská oblasť so starobylými hradmi.

10 najkrajších miest Európy podľa TripAdvisoru
TO NAJLEPŠIE 11. 5. 2018

10 najkrajších miest Európy podľa TripAdvisoru

Neviete, kam sa vydať na dovolenku? Máme pre vás desať najlepších destinácií, ktoré oceňujú sami cestovatelia. Nechajte si poradiť od portálu TripAdvisor, experta na cestovanie. Najkrajšie mestá Európy čakajú na vašu návštevu. Zbaľte si kufor, vyrážame!

Hunguest Hotels: maďarská záruka kvalitnej dovolenky
TIPY TÍMU ZĽAVOKING, TO NAJLEPŠIE 18. 7. 2018

Hunguest Hotels: maďarská záruka kvalitnej dovolenky

Hunguest Hotels je preslávená maďarská sieť hotelov, ktorá ponúka ubytovanie v 22 hoteloch rozmiestnených v štyroch krajinách. Najviac ich nájdete v turisticky obľúbených častiach Maďarska. Vyznačujú sa vysokou kvalitou služieb a ochotným personálom.

Čo ste o Taliansku nevedeli
TRAVEL HACKING 3. 8. 2018

Čo ste o Taliansku nevedeli

Ako žijú Taliani, koľko kávy vypijú a akému športu fandia? Kde sa pripravuje najlepšia pizza na svete? Spoznajte s nami Taliansko, kolísku renesancie a opery, štát rozdelený na desiatky jedinečných regiónov. Toskánsko, Lombardia alebo Kampánia, začíname!

Čo ste o Poľsku nevedeli
TRAVEL HACKING, TIPY TÍMU ZĽAVOKING 9. 1. 2019

Čo ste o Poľsku nevedeli

Ako dobre poznáte našich susedov? V Poľsku si zaplávate v mori, na pláži pozbierate zlato a nájdete tu aj Benátky alebo najrozľahlejší hrad na svete. Od krajiny s viac ako tisícročnou históriou nič menej ani nečakajte.

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK