Mgr. Lucie Sigmundová

Mgr. Lucie Sigmundová

Lucka je firemnou perfekcionistkou a jednou z najzodpovednejších copywriterok. Pretože má (veľmi) rada víno, jej obľúbenými pobytmi sú tie, ktoré majú v cene balíčka ochutnávku vín zdarma. Medzi jej ďalšie záľuby patria brušné tance, čítanie intelektuálnej literatúry a chodenie do kina na filmy o víne, brušných tancoch a čítaní. Bohužiaľ však pochádza z Uherského Hradišťa, takže občas jej kolegovia nerozumejú, tomu čo hovorí.

Články autora


Ako sa zbaliť na hory?
TRAVEL HACKING 15. 1. 2017

Ako sa zbaliť na hory?

Nádherné panorámy, ligotavý sneh a horúci čaj s rumom ohrievajúci vaše skrehnuté prsty. Dovolenka na horách má svoje čaro, a preto sa na ňu tešíme spravidla už tri mesiace dopredu. Problémom však býva balenie, ktoré je väčšinou náročnejšie, než to letné.

Villa Ľudmila: Recenzia tímu Zľavoking
NA VLASTNEJ KOŽI 13. 2. 2017

Villa Ľudmila: Recenzia tímu Zľavoking

Pokračujeme v osobnom overovania hotelov, tentoraz pre vás máme dojmy a zážitky z Kysuckých Beskýd, kde sme navštívili Villu Ľudmila. Navyše sa tiež dočítate, ako sa vlastne lyžuje na Veľkej Rači.

Biely kódex pre lyžiarov
TIPY TÍMU ZĽAVOKING 23. 2. 2017

Biely kódex pre lyžiarov

Lyžiarska sezóna je stále v plnom prúde a pravdepodobne ešte mesiac aj bude. Či už sa chystáte na svah po prvýkrát v sezóne, alebo znovu po týždennej pauze, mali by sme pre vás zopakovanie základných pravidiel na svahu.

5 tipov na super darček ku Dňu matiek
TIPY TÍMU ZĽAVOKING 4. 5. 2017

5 tipov na super darček ku Dňu matiek

Urobte svojej mamičke radosť na Deň matiek. Je pravda, že príležitostí ako povedať "ďakujem" a "mám ťa rád" máme každý deň veľa, ale ruku na srdce, kto z nás ich využíva? Potešte ju teda zaslúženým darčekom v tento významný deň venovaný len a len jej.

Ako sa zbaliť k moru
TIPY TÍMU ZĽAVOKING 9. 6. 2017

Ako sa zbaliť k moru

Plánujete dovolenku pri mori a premýšľate čo vziať so sebou? Máme pre vás pár tipov na veci, ktoré by vo vašom kufri nemali chýbať.

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK