Jan Můčka

Jan Můčka

Honza je v poradí už druhým Honzom na oddelení obsahového marketingu, takže pokračuje v dynastii Jánov vo firme. Snaží sa pracovať ako copywriter, čo mu dáva právo vkladať najrôznejšie písmená a diakritické znamienka do ponuky pobytov, článkov na blogu alebo napríklad do brožúr. Medzi jeho koníčky patria pinkanie do loptičiek rôznych veľkostí ako sa to deje napríklad pri bedmintone alebo pingpongu, vymýšľanie a písanie kreatívnych nezmyslov a fajčenie piva pri popíjaní cigariet.

Články autora


Okolo Česka s bicyklom: Kde nájdete skvelé cyklotrasy?
TIPY TÍMU ZĽAVOKING 25. 7. 2017

Okolo Česka s bicyklom: Kde nájdete skvelé cyklotrasy?

Cyklistika sa stáva stále obľúbenejším športom. Nikomu sa však nechce jazdiť vedľa kamiónov alebo len dookola po miestnom parku. Kde sa teda nachádzajú zaujímavé a príjemné cyklotrasy? Pozrite sa na niektoré z nich v obľúbených destináciách v Česku.

Oslavujeme inak: sviatky v Česku, Poľsku a Maďarsku
TRAVEL HACKING 23. 8. 2017

Oslavujeme inak: sviatky v Česku, Poľsku a Maďarsku

Keď cestujeme do cudzej krajiny, snažíme sa mať všetko podchytené – doklady, ubytovanie, cestu a trebárs aj pár základných fráz. Napadlo vám ale niekedy pozrieť sa do kalendára cudzieho štátu? Pozor! Iný kraj – nielen iný mrav, ale aj odlišné sviatky.

Skloňujeme víno alebo aká pravda sa nachádza na dne pohára?
TRAVEL HACKING, GASTROTURISTIKA 25. 9. 2017

Skloňujeme víno alebo aká pravda sa nachádza na dne pohára?

Hovorí sa, že Česko je národ pivárov, avšak je to pravda len sčasti. Druhá časť sú totiž vinári. Kvalitu moravských i českých vín oceňujú nielen Česi, ale i cudzinci. Chceli by sme vám predstaviť tento lahodný mok z uhlov, z ktorých ho možno nepoznáte.

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK