Filip Živný

Filip Živný

Filip je usmievavý mladý muž s humorom často na hranici dobrého vkusu. V Zľavokingu má na starosti videá, pravidelne pre vás teda osobne overuje pohostinnosť hotelov. Najviac jeho príspevkov nájdete v rubrike „Cestovný denník“. Rád píše, číta, hrá na gitaru a nervy svojim kolegom. Vo voľnom čase sa venuje svojej priateľke, dvom skroteným potkanom a fenke labradora Báre, ktorú má radšej než väčšinu ľudí.

Články autora


Kam pán, tam pes. Kde nevadia štvornohí hostia?
TIPY TÍMU ZĽAVOKING 28. 7. 2016

Kam pán, tam pes. Kde nevadia štvornohí hostia?

Nikdo nedokáže vyloudit smutnější pohled než pes, kterého na čas opouští jeho pán. Nechcete už čelit srdcervoucím pohledům? Trpíte jako to zvíře? Tady je několik tipů na letní pobyty, na něž si můžete svého čtyřnohého kamaráda vzít bez překážek s sebou.

Ako preskočiť jazykovú bariéru ?
TIPY TÍMU ZĽAVOKING 21. 7. 2016

Ako preskočiť jazykovú bariéru ?

Chtěli byste na dovolenou do zahraničí, ale neumíte žádný cizí jazyk? Bojíte se, jak se dorozumíte, co když se vyskytne problém a vy si nebudete vědět rady? Máme pro vás tipy na pobyty a hotely v zahraničí, kde se dorozumíte česky.

Cestovný denník: Wellness Penzión *** Strachan
CESTOVNÝ DENNÍK 18. 4. 2017

Cestovný denník: Wellness Penzión *** Strachan

Nevyskúšali sme síce všetky slovenské penzióny, ale sme ochotní sa s vami hádať, že Wellness Penzión Strachan patrí medzi najlepšie. Možno sa nám točí hlava z výhľadu na vrcholky Belianskych Tatier, ale skôr to bude spôsobené tým, že Strachan "válí".

Cestovný denník: Hotel Golden Ball Club a Hotel Capitulum
CESTOVNÝ DENNÍK 18. 5. 2017

Cestovný denník: Hotel Golden Ball Club a Hotel Capitulum

Podobne ako vo Francúzsku nájdete okrem Paríža ďalšie malebné mestečká, Anglicko netvorí len Londýn, v Česku je okrem Brna ešte Praha, aj Maďarsko ponúka iné historické perly než Budapešť. Navštívte Györ. Nerozmýšľajte veľmi dlho. Vydajte sa do Györu.

Cestovný denník: Penzión MeryJán
CESTOVNÝ DENNÍK 16. 8. 2017

Cestovný denník: Penzión MeryJán

Sú miesta, kde si skvele oddýchnete. Sú miesta, kde sa skvele zabavíte. A konečne, sú miesta ako Penzión MeryJán, kde zažijete oboje. Osobne pre vás overujeme hotely, penzióny a kvalitu nimi ponúkaných služieb. Penzión MeryJán sme overovali veľmi radi.

Cestovný denník: Kyjovský pivovar
CESTOVNÝ DENNÍK 5. 9. 2017

Cestovný denník: Kyjovský pivovar

Pivo, to sú vraj štyri písmená, ktoré hýbu mužským svetom. Verte však, že dovolenku v Kyjovskom pivovare si užijú aj manželky, priateľky, deti, seniori a určite aj vy, nech už patríte do ktorejkoľvek zmienenej kategórie.

Cestovný denník: Penzión Maxim Bojnice
CESTOVNÝ DENNÍK 20. 10. 2017

Cestovný denník: Penzión Maxim Bojnice

Zavrite oči a predstavte si perfektne pokojnú dovolenku, ktorá zahŕňa pohodlnú izbu, dobré jedlo, veľa možností trávenia času a nezruinuje vašu peňaženku. Už máte oči zase otvorené? Miesto, ktoré ste si predstavili, je pravdepodobne Penzión Maxim.

Cestovný Denník: Gazdovský Dvor
CESTOVNÝ DENNÍK 22. 5. 2018

Cestovný Denník: Gazdovský Dvor

Termály v Bešeňovej právom patria k najobľúbenejším na Slovensku. A penzión Gazdovský Dvor zase bezpochyby patrí k najlepším na Zľavokingu. Dohromady tvoria dokonalé spojenie pre pohodovú dovolenku.

Cestovný denník: Šiškův mlýn
CESTOVNÝ DENNÍK 20. 6. 2018

Cestovný denník: Šiškův mlýn

Poznáme jedno údolie a poznáme v ňom pekný mlyn. Má bazén, pohodlné izby a vynikajúcu polpenziu. Zájdite si do Šiškovho mlýna a užite si rovnako peknú dovolenku, ako sme si tam užili my.

Cestovný denník: Apartmány Termál
CESTOVNÝ DENNÍK 5. 7. 2018

Cestovný denník: Apartmány Termál

Priestranný apartmán s vlastnou kuchynkou, všadeprítomná pohoda a chodba, ktorou dôjdete od izby rovno k termálnym bazénom? To je pobyt v Apartmánoch Termál v Dunajskej Strede. Neváhajte ani chvíľu. My sme neváhali.

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK